YUHUAN KAILI AUTO PARTS CO., LTD

  • چین YUHUAN KAILI AUTO PARTS CO., LTD نمایه شرکت
  • چین YUHUAN KAILI AUTO PARTS CO., LTD نمایه شرکت
  • چین YUHUAN KAILI AUTO PARTS CO., LTD نمایه شرکت
  • چین YUHUAN KAILI AUTO PARTS CO., LTD نمایه شرکت
  • چین YUHUAN KAILI AUTO PARTS CO., LTD نمایه شرکت
  • چین YUHUAN KAILI AUTO PARTS CO., LTD نمایه شرکت
صفحه اصلی بازار آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, در سراسر جهان
نوع کسب و کار سازنده, فروشنده
مارک های KAILI/AUTOKALI/LKC/KAILITIMING
تعداد کارمندان 550~580
فروش سالانه 500million-600million
سال تاسیس 2003
صادرات کامپیوتر 60% - 70%

معرفی

Yuhuan Kaili Auto Parts Co., Ltd. که در سال 2003 تاسیس شد، در Yuhuan، پایتخت قطعات خودرو و موتور سیکلت در چین واقع شده است.این یک کارخانه متخصص در تحقیق و توسعه و تولید کیت های زنجیره تایم و قطعات زمان بندی است.پایگاه تولید این شرکت مساحتی بیش از 40 مو را پوشش می دهد.در حال حاضر دارای 570 کارمند از جمله بیش از 30 مهندس و تکنسین ارشد است.این شرکت Yulong در شهر Yuhuan است.

 

محصولات تولید شده شامل کیت تعمیر زنجیر تایم، فازر میل بادامک (VVT)، شیر OCV، چرخ زنجیر، راهنمای زمان بندی و تنش زنجیر می باشد.این شرکت پس از 20 سال توسعه، توانایی تولید 1.2 میلیون مجموعه کیت تعمیر زمان بندی و 450000 vvt در سال شامل بیش از 1500 کیت تعمیر زنجیره ای و بیش از 200 مدل VVT را در بازار پس از فروش دارد.این شرکت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO / TS: 16949 را در سال 2008 دریافت کرد. کیفیت پایدار، عملکرد قابل اعتماد، برتری در مدیریت و مشتری را ابتدا دنبال می کند.

 

در حال حاضر این شرکت دارای بیش از 60 مرکز ماشینکاری اتوماتیک با دقت بالا، بیش از 80 دستگاه تراش CNC ترکیبی پیشرفته، 30 دستگاه قالب گیری تزریقی تمام اتوماتیک است و مجهز به ماشین های سنگ زنی، ماشین های فرز، ماشین های حفاری و سایر تجهیزات است. .همزمان دو خط تشخیص نصب اتوماتیک VVT و یک خط تشخیص نصب اتوماتیک کشنده معرفی شده است.دارای قابلیت کنترل کامل مواد و فرآیند ورودی، مجهز به طیف سنج، CMM، پروژکتور سه بعدی، تجهیزات تست متالوگرافی و سایر تجهیزات تست، و همچنین دستگاه کشش، تست عملکرد VVT و تجهیزات تست دوام، و همچنین قابلیت تست روی میز موتور، سه لرزش قابلیت تست جامع، تمامی قابلیت تست محیط و غیره

 

به لطف کیفیت عالی محصول و تلاش های بی وقفه، ما اعتماد مشتریان را در بیش از 70 کشور و منطقه در سراسر جهان به دست آورده ایم و به قابل اعتمادترین شریک تجاری آن تبدیل شده ایم.اکنون، در مواجهه با محیط تجارت جهانی پیچیده‌تر و برهم‌نهی کووید-19، Kaili بر آموزش یک تیم فروش و خدمات حرفه‌ای، اختصاصی، نگرش و دما تمرکز خواهد کرد تا ارزش‌های اصلی «ارزش، نوآوری، رشد و» را دنبال کند. برد-برد"، و "رهبر سیستم درایو زنجیره ای جهانی" را به عنوان چشم انداز شرکت در نظر بگیرید.ارزش بیشتری برای شرکا ایجاد کنید.


کیت زنجیر تایم
Ремонтный комплект цепи ГРМ
کیت کلاس توزیع
کیت د چینه د توزیع
کیت توزیع یک کاتنا
Zestaw łańcucha rozrządu
타이밍 체인 키트

 

 

چین YUHUAN KAILI AUTO PARTS CO., LTD نمایه شرکت 0چین YUHUAN KAILI AUTO PARTS CO., LTD نمایه شرکت 1چین YUHUAN KAILI AUTO PARTS CO., LTD نمایه شرکت 2

تاریخ

در سال 2003، شرکت تاسیس شد، Kaili دو کلمه به معنی Kaifeng از جنوب، یکی بالا.در ابتدای تاسیس شرکت، تنها یک نوع تنش‌کننده تولید شد که تنها بیش از 10 نوع داشت.

 

در سال 2008، این شرکت ظرفیت تولید خود را گسترش داد و شروع به تشکیل تجارت کیت تعمیر زمان بندی کرد.یک کیت کامل تعمیر زنجیر تایم را به بازار آمریکای شمالی راه اندازی کرد و بازخورد خوبی از بازار دریافت کرد.سهم صادرات آن شروع به افزایش کرد

 

در سال 2009، با راه اندازی این بسته، مدل کسب و کار کلی شرکت به طور قابل توجهی تغییر کرد و به تدریج به یک بسته برنامه زمانی کامل روی آورد.اطلاعات بازار را از طریق کانال های مختلف به دست آورد و سرمایه گذاری در محصولات جدید را افزایش داد.در سال 2009 برای اولین بار کارخانه را جابجا کرد و ارزش فروش آن سال ناگهان از 10 میلیون یوان گذشت.

 

در سال 2012، ما شروع به آماده سازی برای ساخت پروژه VVT (فازر میل بادامک) کردیم و ارزش فروش در همان سال از 50 میلیون یوان فراتر رفت.

 

در سال 2013، کارگاه تولید VVT به طور رسمی راه اندازی شد و شروع به گسترش بازار فازر میل بادامک با چشم انداز بزرگ بازار کرد و با موفقیت اولین فورد VVT اعمال شده در بازار ایالات متحده را توسعه داد.

 

در سال 2014، این شرکت با کارخانه های پشتیبان زنجیره داخلی برای ارائه پشتیبانی ثانویه برای کارخانه های موتور اصلی داخلی همکاری کرد.این شرکت وارد خط سریع توسعه شده است و تعداد مدل های پکیج در حال افزایش است.تا پایان سال 2014 به بیش از 500 مدل رسیده است که با برندهای بزرگ اروپا و آمریکا همکاری می کنند.

 

در سال 2016، این شرکت یک تیم بازاریابی جدید تأسیس کرد و شروع به گسترش سهم بازار خود به جز ایالات متحده و اروپا کرد.ارزش فروش این شرکت به 100 میلیون یوان رسید و شروع به افزایش سرمایه گذاری تحقیق و توسعه VVT با 100 مدل محصول کرد.در همان سال، شرکت دومین جابجایی را آغاز کرد و مساحت کارخانه به حدود 20000 متر مربع افزایش یافت.

 

در سال 2018، ارزش خروجی فروش این شرکت از 200 میلیون یوان فراتر رفت.این شرکت 40 میلیون زمین در یوهوان برای ساخت کارخانه جدید با سرمایه گذاری تخمینی 150 میلیون یوان و مساحت کارخانه جدید 60000 متر مربع خریداری کرد.

 

در سال 2019، در پاسخ به ندای اصلاح نظام سهامی ملی، تغییر ماهیت شرکت را انجام می دهیم، تولید ناب را به طور جامع معرفی می کنیم، در ابتدا تیم مدیریت حرفه ای ایجاد می کنیم و کلیه آموزش های کارکنان را انجام می دهیم.در همان زمان شروع به عرضه بازار داخلی کرد و مدل ها و کاتالوگ ها را در بازار داخلی عرضه کرد.پیشرفت ساخت کارخانه جدید شتاب می گیرد.

 

در سال 2020، با ادامه عمیق‌تر شدن تأثیر طولانی‌مدت همه‌گیری کووید-19 بر اقتصاد، شرکت برخلاف روند پیش خواهد رفت و 50 میلیون یوان دیگر به مقیاس سرمایه‌گذاری اولیه کارخانه جدید اضافه می‌کند و VVT، خودکار را اضافه می‌کند. خط نصب کشش و تجهیزات تشخیص با دقت بالا. جابجایی کارخانه جدید در همان سال تکمیل شد و فروش در آن سال 10 درصد افزایش یافت.

 

 

سرویس

چین YUHUAN KAILI AUTO PARTS CO., LTD نمایه شرکت 0چین YUHUAN KAILI AUTO PARTS CO., LTD نمایه شرکت 1

چین YUHUAN KAILI AUTO PARTS CO., LTD نمایه شرکت 2

تیم ما

چین YUHUAN KAILI AUTO PARTS CO., LTD نمایه شرکت 0

Advantage

چرا کیلی؟

 

1. تمرکز بر بازار پس از فروش، مدل های کامل محصول، پوشش کامل خودروهای سیستم زنجیره ای، و ارائه خدمات تدارکات یک مرحله ای به مشتریان.

2. اطلاعات بازار قابل اعتماد و پشتیبانی فنی، پس از فروش بدون نگرانی

تجربه بازاریابی جهانی بالغ می تواند به مشتریان کمک کند تا موقعیت دقیق بازار را پیدا کنند.

3. تیم طراحی و تحقیق و توسعه قوی، با توانایی آزمایشی کامل و توانایی تأیید طراحی.

4-تجهیزات ساخت و آزمایش پیشرفته، تحویل محصولات با کیفیت بالا به مشتریان را تضمین می کند.

5. تمام قطعات در کیت زنجیر تایم با دقت طراحی و مطابقت دارند، دارای مقاومت در برابر سایش و بدون صدای غیر عادی هستند.

6. پلاستیک ها از مواد PA66 و PA46 وارداتی ساخته می شوند که با مواد OE مطابقت دارند.

7. تست عملکرد 100٪ قطعات کلیدی و 100٪ تست سفتی هوای نیمه مونتاژ هسته کشنده.

8. 100٪ عملکرد و تست ابعاد محصولات نهایی VVT

9. ترکیبات و تنظیمات مختلف با توجه به نیاز مشتری، راحت و انعطاف پذیر.

 

چین YUHUAN KAILI AUTO PARTS CO., LTD نمایه شرکت 0

چین YUHUAN KAILI AUTO PARTS CO., LTD نمایه شرکت 1

 

پیام بگذارید